Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/

2019

2019-12-31 | STV2

Úspech a svetové hity - to je výsledok dlhoročného pôsobenia legendárnej anglickej kapely na svetových pódiách a v rebríčkoch hirparád. Tento dokument zachytáva výšky i pády Duran Duran v priebehu štyroch dekád existencie tejto výnimočnej skupiny... a dnes večer slovenská premiéra na STV2:
Duran Duran: "Niečo, čo by ste mali vedieť" - v premiére 31.12. o 20:55 na Dvojke

2019-12-09 | Dublin 2020

Duran Duran potvrdili svůj návrat do Irska, konkrétně do St Anne’s Park v Dublinu. Vše je naplánované na 7. června 2020... a my se můžeme těšit na další data koncertů na podporu nového alba, které má vyjít příští rok na jaře nebo v létě. (Info: dd.com)

2019-12-08 | Warren Cuccurullo 63

Warren Cuccurullo 63

2019-12-05 | Fire & Ice ples

Roger Taylor a John Taylor se zúčastnili charitativního plesu Fire & Ice u příležitosti 10. výročí organizace Changes UK z Birminghamu, která podporuje lidi lečící se ze závislostí. (Info + fotky: dailymail.co.uk).

2019-12-03 | Isle of Wight Festival 2020

Tak to vypadá, že se Duran Duran objeví příští rok v létě na festivalu Isle Of Wight ... proč ne? vstupenky jsou k dispozici od 6. prosince na isleofwightfestival.com.

2019-11-27 | Set list - Andy Taylor

SET LIST - 100 Club, London, UK: Don't Let Me Die Young, I Might Lie, Murderess, Love Or Liberation, Bringin' Me Down, Gotta Give, She Can Rock It, Tremblin', Consideration, City Of Night / Get It On / Take It Easy, Reachin' Out To You, Hungry Like The Wolf / Wild Boys, Revelation, Addicted To Love + Place Your Hands, Lola. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-11-15 | Decade (30. výročí)

Dnes je to 30 let, co vyšlo první výběrové album, výběr hitů, s názvem DECADE.

Decade Decade Decade Decade

Planet Earth
Girls On Film
Hungry Like The Wolf
Rio
Save A Prayer [7" edit]
Is There Something I Should Know?
Union Of The Snake
The Reflex [7" Version]
The Wild Boys
A View To A Kill
Notorious [45 Mix]
Skin Trade [Radio Cut]
I Don't Want Your Love [7" Mix]
All She Wants Is [45 Mix]

Non album tracks: Burning The Ground, Decadance
Produced by: Tracks 1-5 Colin Thurston. Track 6 Ian Little and Duran Duran. Tracks 7-8 Alex Sadkin, Ian Little and Duran Duran. Track 9 Nile Rodgers and Duran Duran. Track 10 Bernard Edwards, Jason Corsaro and Duran Duran. Tracks 11-12 Nile Rodgers with Duran Duran. Tracks 13-14 Duran Duran, Jonathan Elias and Daniel Abraham. Photographs by Laura Levine, Virginia Liberatore and Denis O'Regan. Cover and album art by Stephen Sprouse. Graphics by Hans Arnold. Track 10 written Taylor, Taylor, Taylor, Rhodes, Le Bon, Barry.
The charts: UK Album Chart Top 100 (weeks: 16, highest position: 5)

2019-11-14 | Gala večer v londýnském Roundhouse

Ikony britské hudby Duran Duran a globální superstar Rita Ora vystoupili na slavnostním galavečeru u příležitosti 50. výročí Centrepoint, britské přední charitativní organizace pro mladé bezdomovce.
Gala večer se konal v londýnském Roundhouse, včera 13. listopadu.
Simon Le Bon k této příležitosti řekl:"Za poslední půlstoletí se počet mladých lidí spících venku, na ulicích našich měst po celý rok, zdvojnásobil. Jedná se o jedny z nejvíce ohrožených jednotlivců ve Velké Británii. Tato srdcervoucí statistika vyžaduje naši pozornost. Je v naší moci ukázat náš soucit, starat se a dát jim vědomí, že na ně ostatní nezapomněli. My v Duranu Duran jsme vděční za příležitost spolupracovat se společností Centerpoint na této speciální akci, která oslavuje skvělou a velmi potřebnou práci, kterou dělají více než 50 let, aby ukončili bezdomovectví ve Velké Británii. Tato akce chce také poukázat na to, abychom všem připomněli, že je třeba ještě vykonat hodně práce.“ (Info: theatreweekly.com)

2019-11-14 | Syn Music

Pozor fanoušci Durana Duran a Nicka Wooda! „Closer To Your Bed“ je nyní na kanálu Syn společnosti YouTube! Věděli jste, že píseň byla vytvořena speciálně pro festival Cannes Lions v roce 2017?! Poslouchejte a nechte se okouzlit tímto zasněným electro pop songem se zpěvem Simona Le Bona! (Link: youtube.com)

2019-11-12 | Arena (35. výročí)

Přesně před 35 lety vyšlo živé album ARENA, které zakončilo zřejmě nejslavnější období Duran Duran v hudebním průmyslu.

Arena Arena Arena Arena

Is There Something I Should Know?
Hungry Like The Wolf
New Religion
Save A Prayer
The Wild Boys
The Seventh Stranger
The Chauffeur
Union Of The Snake
Planet Earth
Careless Memories

Non album track: (I'm Looking For) Cracks In The Pavement (1984)
Tr. 5 produced by Nile Rodgers and Duran Duran. Engineered by Jason Corsaro. Recorded in London. Other tracks produced by Duran Duran. Engineered and recorded by George Tutko. Engineered and mixed by Jason Corsaro. Recorded around the world 1984. Musicians: Andy Hamilton, Raphael De Jesus, B. J. Nelson and Charmaine Burch. Sleeve produced by Assorted Imges. Outer photography by Mike Owen.
The charts: UK Album Chart Top 100 (weeks: 31, highest position: 6)

2019-11-11 | Nový singl Andyho Taylora

Právě dnes vydal Andy Taylor svůj první singl z připravovaného alba. Skladba se jmenuje "Love Or Liberation" a obsahuje vokály Garyho Stringera, zpěváka skupiny Reef, se kterou už nějaký čas Andy spolupracuje. Skladbu byste měli najít na všech dostupných platformách jako např. Spotify, Apple Music a pod.

2019-11-07 | Reef a Andy Taylor

Andy Taylor vystoupul jako host na včerejším koncertě skupiny Reef v The Craufurd Arms v Milton Keynes ve Velké Británii. V set listu se objevily i skladby právě Andyho Taylora včetně novinky "Love Or Liberation", kterou má Andy v plánu vydat jako první singl z jeho připravovaného alba. Z Andyho skladeb (společně se skladbou od Power Station a Roberta Palmera) se v set listu objevily tyto: Love Or Liberation, I Might Lie, Don't Let Me Die Young, Get It On a Addicted To Love.

2019-10-30 | Simon Le Bon v Bělehradu

Simon se včera zúčastnil výstavy děl jeho dlouholetého přítele, umělce Vuka Vidora v Bělehradu a zároveň tam oslavili s manželkou Yasmin její narozeniny.

2019-10-27 | Simon Le Bon 61

Simon Le Bon 61

2019-10-22 | The Wild Boys (35. výročí)

Úžasný singl THE WILD BOYS z alba Arena vyšel právě před 35-ti lety.

The Wild Boys The Wild Boys The Wild Boys The Wild Boys

4:16 The Wild Boys (45)
4:08 (I‘m looking for) Cracks in the pavement (live 1984)
8:00 The Wild Boys (Wilder Than The Wild Boys extended mix)

All tracks written by Duran Duran. "Wild Boys" recorded in summer of 84 and mixed in the fall of 84, produced by Nile Rodgers and Duran Duran, engineered by Jason Corsaro. "Cracks In The Pavement" recorded live on tour 1984, produced by Duran Duran, live recording engineered by George Tutko, engineered and mixed by Jason Corsaro. Sleeve by Assorted Images. Front photograph by Francesco Scavullo. Released in October 1984.
UK Chart Top 75 (weeks: 14, highest position: 2)
USA Billboard Hot 100 (weeks: 18, highest position: 2)
Germany Top 75 (weeks: 17, highest position: 1)
Holland Top 50 (weeks: 14, highest position: 3)
Swiss Top 30 (weeks: 12, highest position: 2)
Norway Top 10 (weeks: 1, highest position: 6)
Sweden Top 20 (weeks: 1, highest position: 19)
France Top 50 (weeks: 16, highest position: 13)
Euro Top 40 (weeks: 28, highest position: 1)

2019-10-11 | Astronaut (15. výročí)

Mimořádně úspěšné album Astronaut (po letech v původní sestavě) vyšlo právě před 15-ti lety.

Astronaut Astronaut Astronaut Astronaut

(Reach Up for the) Sunrise
Want You More!
What Happens Tomorrow
Astronaut
Bedroom Toys
Nice
Taste the Summer
Finest Hour
Chains
One of Those Days
Point of No Return
Still Breathing

Non album tracks: Virus, Know It All, Silent Icy River
All tracks written by Duran Duran. Co-produced by Don Gilmore, Dallan Austin, Nile Rodgers and Duran Duran. Pre-production, programming and engineering by Mark Tinley. Engineered by Don Gilmore, Dallas Austin, Rich Hilton, Daniel Mendez, Rick Sheppard, Francesco Cameli, Richard Edgeler and Dean Barret. Additional programming: Jake Roberts, Jason Nevins. Mixed by Jeremy Wheatley at Towhouse Studios, London. Musicians: Lily Gonzalez, Guy Farley, Sally Boyden, Tessa Niles. Recorded at Sphere Studios, London. Mastered by Leon Zervos at Sterling Sound, NYC. Art: Faile, Toru Yoshikawa, Clarissa Tossin, Sean Hogan, Bernie Beca, Patty Palazzo, John Warwicker and Sara Syms.
The charts: UK Album Chart Top 100 (weeks: 4, highest position: 3)

2019-09-30 | Koncert Andyho Taylora

Andy na svém FB profilu píše: Jsem nesmírně nadšený, že mohu oznámit, že budu hrát svou první hlavní sólovou show za posledních 30 let letošního 27. listopadu v klubu 100 v Londýně na podporu mého nadcházejícího nového alba vycházejícího u BMG. Bude u toho samozřejmě i skvělý přítel pan Gary Stringer z Reef (a celá nová kapela). (Info: Official FB Andy Taylor)

2019-09-27 | Giorgio Moroder

Nově ohlášeným producentem nového alba Duran Duran, celkem už třetím, je Giorgio Moroder!!! Nyní se producentsky na novém albu podílejí Erol Alkan, Mark Ronson a Giorgio Moroder. (Info: duranasty.com)

2019-09-26 | Andy Taylor o svém připravovaném albu

Andy píše: Poprvé jsem se setkal s Garym (Stringerem), když souhlasil, že na mém novém albu udělá Lead Vocal. V životě jsem měl velké štěstí, když jsem předtím pracoval s některými z nejlepších zpěváků své doby. Takže můj cíl byl jasný v tom, že jsem potřeboval někoho v určité kvalitě, aby dokázal spravovat materiál starý i nový, skutečného zpěváka, s charakterem a zkušenostmi, někoho, kdo znal správný způsob, jak dělat tyto věci a ve spánku. Pak boom - Gary vejde dovnitř a absolutně mě to dostane - Ach, chlapče, místnost se rozzářila, WTF, je to téměř poháněno vyšší silou a teď jsme tady, plnohodnotný Rock n Roll Co-Op & vše, co můžu říct je to, že to miluji, hraju se skutečnými hráči a žádné doprovodné stopy, které to předstírají, krásné - tak sledujte tuto vesmírnou loď ... (Info: Official FB Andy Taylor)

2019-09-15 | Set list - Kaaboo Del Mar

SET LIST - (Kaaboo Del Mar), Del Mar, CA, USA: Hungry Like The Wolf, I Don't Want Your Love, A View To A Kill, Come Undone, The Reflex, Last Night In The City, The Chauffeur, Ordinary World, Notorious, Pressure Off, Planet Earth, Wild Boys, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-09-13 | Set list - Lake Tahoe

SET LIST - Lake Tahoe Outdoor Arena, Harvey’s Casino, Lake Tahoe, NV, USA: Hungry Like The Wolf, I Don't Want Your Love, A View To A Kill, Come Undone, The Reflex, Last Night In The City, The Chauffeur, Ordinary World, Notorious, Pressure Off, Planet Earth, Sunrise / New Moon On Monday, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, Wild Boys, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-09-12 | Nové album na jaře 2020?

Nick Rhodes se vyjádřil pro časopis Classic Pop mimo jiné k novému albu: "Vydání nového alba na jaře je „realistické“. Jsem optimistický, že některé skladby budou dokončeny do prosince,“ říká. "To by znamenalo uvolnit první singl začátkem příštího roku."
Nick i Simon zdůrazňují, jak se nové album nepodobá ničemu, co Duran Duran nahráli na svých předchozích 14 LP. Spíše než zkopírovat naše předchozí styly, řekneme: "Co bychom udělali, kdybychom byli dnes novou kapelou?" Samozřejmě budou existovat podobnosti - Simonův hlas je velmi identifikovatelný a rádi bychom měli jednu nohu na tanečním parketu díky některým naším písním. Ale dáváme si spoustu prostoru pro různé způsoby vytváření. “Simon jde dále a říká:„ Nová nahrávka má pro nás smysl a není to nic, co jste předtím mohli slyšet od Duran Duran. Existují dva druhy umělců - například Rolling Stones, kteří nacházejí určitý jim vyhovující styl a drží se toho. A je tu další druh, jako je David Bowie, který chce vždy experimentovat. To je kategorie, do které Duran Duran patří.“
Přestože nebyli ještě pojmenované žádné skladby, Nick vybírá jednu melodii jako pravděpodobně první singl a říká: „Je to zajímavé, když jsme všichni magneticky přitahováni k jedné konkrétní písni. Prostě se liší od všeho, co jsem od nás kdykoli předtím slyšel, nebo od někoho jiného. Je tam silný taneční prvek. Konstrukce skladby, obsah, melodie, texty, některé zvuky ... vše je pro nás velmi odlišné." (Info: Classic Pop Magazine)

2019-09-11 | Set list - Saratoga

SET LIST - Mountain Winery, Saratoga, CA, USA: Hungry Like The Wolf, Wild Boys, A View To A Kill, Come Undone, Anyone Out There, I Don't Want Your Love, Last Night In The City, The Chauffeur, Ordinary World, Notorious, Pressure Off, Sunrise / New Moon On Monday, Planet Earth, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-09-10 | Set list - Saratoga

SET LIST - Mountain Winery, Saratoga, CA, USA: Hungry Like The Wolf, I Don't Want Your Love, A View To A Kill, Come Undone, Anyone Out There, Tempted, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Friends Of Mine, Notorious, Pressure Off, Sunrise / New Moon On Monday, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-09-08 | Set list - Las Vegas

SET LIST - Cosmopolitan Hotel, The Chelsea, Las Vegas, NV, USA: Hungry Like The Wolf, I Don't Want Your Love, A View To A Kill, Come Undone, Anyone Out There, Astronaut, The Reflex, Last Night In The City, The Chauffeur, Ordinary World, Sunrise / New Moon On Monday, Notorious, Pressure Off, Planet Earth / Space Oddity, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-09-07 | Set list - Las Vegas

SET LIST - Cosmopolitan Hotel, The Chelsea, Las Vegas, NV, USA: Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, The Reflex, Come Undone, Anyone Out There, I Don't Want Your Love, Tempted, Last Night In The City, Ordinary World, Friends Of Mine, Notorious, Pressure Off, Wild Boys, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-09-05 | Set list - Rancho Mirage

SET LIST - Agua Caliente Rancho Mirage, Rancho Mirage, CA, USA: Hungry Like The Wolf, I Don't Want Your Love, The Reflex, Come Undone, Anyone Out There, Astronaut, A View To A Kill, Notorious, Last Night In The City, Ordinary World, Careless Memories, Wild Boys, Pressure Off, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, White Lines, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-08-16 | Andy Taylor podepsal smlouvu s Round Hill

Bývalý kytarista Duran Duran Andy Taylor podespal smlouvu s vydavatelstvím Round Hill Music. Vedení Round Hill Music je potěšeno, že může pracovat s muzikantem takového kalibru jakým je právě Andy Taylor.
Mezi dalšími zveřejněnými zprávami je i zmínka o květnu 2020, kdy by mělo vyjít nové sólové album Andyho Taylora u BMG. jeho letošní poslední "akcí" bylo vystoupení se svou kytarou v pozici hosta na koncertě skupiny Reef na Glastonbury Festivalu. (Info v angličtině: musicweek.com)

2019-08-10 | DD Appreciation Day

V tento sváteční den připravili Duran Duran pro své fanoušky audio nahrávku skladby "Walking On The Moon" natočenou při vystoupení v Kennedy Space Center Visitor's Complexu na Floridě a to 16. července 2019, v rámci oslavy 50. výročí přistání na Měsíci. (Info: duranduran.com)

2019-08-01 | Warren Cuccurullo má nové album

Dnes vychází nové album Warrena Cuccurulla s názvem "Missing Person". Obsahuje 12 písní z nichž 11 napsal právě Warren. Pouze první skladba je cover verze songu od Geryho Numan, ve které se jako host objevuje i zpěvačka Emma Essinger. Mezi muzikanty, kteří se podíleli na nahrávce najdete taková jména jako např. Joe Travers, Doug Lunn nebo Tom Fills. Album si můžete poslechnout např. na Spotify.
Track list:
3:28 Me I disconnect from you (Feat. Emma Essinger)
4:36 Back In 1981
4:04 Einstein
5:22 4U
3:30 You Should Dance To This (Feat. Prima Apollinaare)
3:14 Party Ultimate (feat Prima Apolinaare)
4:22 Dear Listener
0:36 Me Jug And Doe
4:34 The Backwards Alphabeat Exercise and Drum Solo
4:28 God's Creation
3:30 Invisible
3:24 Damned if you do (Feat. Prima Apolinaare)
(Info: warrencuccurullo.com)

2019-07-16 | Set list - Kennedy Space Center

SET LIST - Kennedy Space Center Visitor's Complex, Merritt Island, FL, USA: Universe Alone, Planet Earth / Space Oddity, Anyone Out There, Astronaut, Ordinary World, Sunrise / New Moon On Monday, Walking On The Moon, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, White Lines, Girls On Film + Save A Prayer, A View To A Kill, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-07-11 | Nové album Warrena

Je ohlášeno nové album, které Warren Cuccurullo hodlá vydat 1. srpna 2019. Ochutnávku nové skladby najdete na tomto odkazu soundcloud.com.

2019-07-10 | Jedinečná show v NASA

Podľa oficiálnych infokanálov Duran Duran bude show v Kennedy Space Center jedinečná! Kapela plánuje odohrať kompletný live set, špeciálne vybraný pre túto akciu. Chlapcov má sprevádzať 40-členný spevácky zbor a 16 členný Brevard Symphony orchestrer. To všetko podporené veľkolepou dronmi tvorenou sveteľnou show od Studio Drift. (Info: FB Duran Duran SK)

2019-06-29 | Duran Duran v NASA

Duran Duran vastoupí se svým speciálním programem v Rocket Garden přímo v NASA Kennedy Space Center 16. července v rámci oslav 50. výročí od přistání Apolla 11 na Měsíci. Více informací v angličtině na duranduran.com.

2019-06-28 | Set list - Tinderbox Festival

SET LIST - (Tinderbox Festival), Odense, Dánsko: A View To A Kill, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, I Don't Want Your Love, Pressure Off, Ordinary World, Last Night In The City, White Lines, Planet Earth / Space Oddity, Girls On Film + Universe Alone / Save A Prayer, The Reflex, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-06-25 | Set list - Reykjavík

SET LIST - Laugardalshöll, Reykjavík, Island: Paper Gods, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Come Undone, New Religion, Notorious, Pressure Off, I Don't Want Your Love, Ordinary World, The Seventh Stranger, Last Night In The City, White Lines, Planet Earth / Space Oddity, Girls On Film, Universe Alone / Save A Prayer + The Reflex, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-06-20 | John Taylor 59

John Taylor 59

2019-06-18 | Duran Duran hráli v Rusku

Duran Duran včera odehráli exkluzivní vystoupení na akci Louise Vuittona v Strelka Institute v Moskvě. Setlist se objevil na stránce Setlist.fm:
View to a Kill
Hungry Like the Wolf
Come Undone
Notorious
Pressure Off
Ordinary World
Girls on Film
Rio
Za doprovodnou zpěvačku Erin Stevenson, která už nějakou dobu s Duran Duran vystupuje, zaskočila britská zpěvačka Florence Rawling. Pochází z Londýna, je jí třicet a je to taková energičtější Duffy s podobně signifikantním hlasem. V letech 2013-2016 doprovázel její vokál na turné kapelu Clean Bandit. Více info o tomto vystoupení v Moskvě v angličtině na dailyduranie.com.

2019-06-08 | Nick Rhodes 57

Nick Rhodes 57

2019-06-02 | Simon a Modena Centro Ore

Simon Le Bon opäť na akcii Modena Centro Ore v srdci talianskeho motorizmu. Modena Cento Ore je skvelou kombináciou nádherných automobilov, gentlemanskych vodičov, klasického motoristického športu, vzrušujúcich ciest, dych berúcich krajiniek, kulinárskych špecialít a skvelých vín. (Info: FB Duran Duran SK)

2019-05-06 | Opět ve studiu

Duran Duran tráví spoustu času také ve studiu a pracují na novém albu ...

2019-04-26 | Roger Taylor 59

Roger Taylor 59

2019-04-24 | Birmingham Living

John Taylor se objevil na titulní straně magazínu Birmingham Living. Toto vydání obsahuje také interview s Johnem Taylorem. (Info: birmingham.livingmag.co.uk)

2019-04-16 | Island

Duran Duran potvrdili datum svého koncertu na Islandu, konkrétně to bude 25. června v Laugardalshöll v Reykjavíku. (Info: duranduran.com)

2019-04-16 | The Reflex (35. výročí)

The Reflex, třetí singl z alba Seven and the Ragged Tiger vyšel právě před 35-ti lety.

The Reflex The Reflex The Reflex The Reflex

The Reflex (7" Version)
Make Me Smile (Come up and see me) (live) The Reflex (The Dance Mix - edited)
New Religion (live)
The Reflex (Dance mix)
The Reflex (LP version)
The Reflex (live)

All tracks written by Duran Duran, except "Make Me Smile", written by Steve Harley. Produced by Alex Sadkin, Ian Little and Duran Duran. All tracks mixed by Nile Rodgers and Jason Corsaro, except "Make Me Smile", mixed by Ian Little and recorded live at Hammersmith Odeon, November 1982. "New Religion" recorded live at Los Angeles Forum, February 9, 1984.

UK Chart Top 75 (weeks: 14, highest position: 1)
Billboard Hot 100 (weeks: 21, highest position: 1)
Holland Top 50 (weeks: 16, highest position: 1)
Germany Top 75 (weeks: 17, highest position: 8)
Swiss Top 30 (weeks: 12, highest position: 10)
Austria Top 20 (weeks: 4, highest position: 11)

2019-04-05 | První koncert

Přesně před 40 lety odehráli Duran Duran svůj úplně první koncert v sestavě John Taylor, Nick Rhodes a Stephen Duffy. Jako první místo pro své vystoupení si vybrali Lecture Theatre, Polytechnic v Birminghamu, UK.

2019-04-02 | Beautiful Colours

Antony J. Resta pred časom informoval, že pracuje na novom mixe staršej skladby z roku 2003 pre jeden z pripravovaných projektov Duran Duran k ich 40. výročiu. Teraz duranasty.com priniesol informáciu, že sa jedná o pieseň Beautiful Colors... (Info: FB Duran Duran SK)

2019-02-28 | Parta zajímavých lidí

V Los Angeles se schází parta zajímavých lidí... Duran Duran, Graham Coxon, Lykke Li a Mark Ronson. Tihle všichni budou mít s největší pravděpodobností na svědomí nové album Duran Duran, které je plánováno na příští rok.

2019-02-27 | As The Lights Go Down 2LP

Dlouhých 35 let trvalo nahrávce z koncertů v Oakland Coliseum z dubna 1984, dostat se na vinyl. 13. dubna 2019 vychází 2LP o třech stranách hudby.
Limitovaná edice čítá 5.500 kusů a vyjde v rámci akce Record Store Day

On 12, 13 and 15 April, 1984 – 35 years ago to the day of Record Store Day 2019 (13 April) – as part of a hugely successful US tour, iconic British rock band, Duran Duran played three incredible shows to over 150k people at the Oakland Coliseum. These dates have gone down in the band’s history as some of their greatest shows ever. The concerts were filmed for TV specials that aired around the globe, but no official products were ever released and, until now, all that’s been available were unofficial bootlegs, which have circulated for years. For the first time ever, tracks from these extraordinary live shows will be officially available in the form of a limited edition (5,500) double vinyl LP. John Taylor expressed his enthusiasm for this special Record Store day release, saying “Our friends at Warner Music came up with this idea and I can tell you we are all quite excited about it! It’s a beautiful package and the vinyl mastered version is really the bomb!”
Nick Rhodes adds, “I rarely look back over my shoulder but listening to the mastered version of this album, it motivated us to recently play the song The Seventh Stranger for the first time since 1984. Things only got stranger because when we rehearsed it sounded the same as when we wrote it and when we last performed it… I think this record captures the spirit of who Duran Duran were then and still reflects who we are now.” The 11 song set features newly remastered live tracks. Disc one is double-sided and in blue, and disc two (in pink) is single-sided with the flip side etched with the album’s artwork. It is all housed in a gatefold sleeve featuring photography by the legendary rock photographer Denis O’Regan.

Track List:
LP1 (Blue)
Side One
1. Tiger Tiger / Is There Something I Should Know? (Live) [2018 Remaster]
2. Hungry Like the Wolf (Live) [2018 Remaster]
3. Union of the Snake (Live) [2018 Remaster]
4. New Religion (Live) [2018 Remaster]
Side Two
1. Save a Prayer (Live) [2018 Remaster]
2. Rio (Live) [2018 Remaster]
3. The Seventh Stranger (Live) [2018 Remaster]
4. The Chauffeur (Live) [2018 Remaster]
LP2 (Pink)
Side One
1. Planet Earth (Live) [2018 Remaster]
2. Careless Memories (Live) [2018 Remaster]
3. Girls on Film (Live) [2018 Remaster]
Side Two
Etched

2019-02-23 | Set list - Las Vegas

SET LIST - Cosmopolitan Hotel, The Chelsea, Las Vegas, NV, USA: Choir Intro, New Religon, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, I Don’t Want Your Love, Ordinary World, Seventh Stranger, Tempted, The Reflex, White Lines, Planet Earth, Girls On Film + Friends Of Mine, A View To A Kill (with 007 intro), Rio. (All live shows and set lists are here.)

2019-02-22 | Set list - Las Vegas

SET LIST - Cosmopolitan Hotel, The Chelsea, Las Vegas, NV, USA: Choir Intro, New Religon, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, I Don’t Want Your Love, Ordinary World, Seventh Stranger, Tempted, White Lines, Planet Earth, Girls On Film, Friends Of Mine + A View To A Kill (with 007 intro), Rio. (All live shows and set lists are here.)

2019-02-20 | Set list - New Orleans

SET LIST - Harrah's Casino, Fillmore, New Orleans, LA, USA: Choir Intro, New Religon, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, I Don’t Want Your Love, Ordinary World, Seventh Stranger, Tempted, White Lines, Planet Earth, Girls On Film, The Chauffeur, Friends Of Mine + A View To A Kill (with 007 intro), Rio. (All live shows and set lists are here.)

2019-02-19 | Set list - New Orleans

SET LIST - Harrah's Casino, Fillmore, New Orleans, LA, USA: Choir Intro, New Religon, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, I Don’t Want Your Love, Ordinary World, Seventh Stranger, Tempted, White Lines, Girls On Film + Friends Of Mine, A View To A Kill (with 007 intro), Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-02-16 | Set list - Grand Cayman

SET LIST - (KAABOO Cayman Festival), Grand Cayman, Cayman Islands: Paper Gods, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, I Don't Want Your Love, The Chauffeur, Ordinary World, Last Night In The City, The Reflex, White Lines, Girls On Film + A View To A Kill, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-02-16 | Andy Taylor (58)

Happy birthday pro Andyho Taylora k jeho 58. narozeninám! Hodně štěstí a hlavně zdraví...

2019-02-12 | Set list - Miami Beach

SET LIST - Jackie Gleason Theatre, Miami Beach, FL, USA: Choir Intro, New Religion, Wild Boys, Hungry Like The Wolf, Come Undone, Notorious, Pressure Off, I Don't Want Your Love, Ordinary World, The Seventh Stranger, Tempted, White Lines, Girls On Film + Friends Of Mine, A View To A Kill, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2019-02-10 | Nové album?

Duran Duran se sešli ve studiu a vážně uvažují o novém albu. Podle Johna Taylora je to stále velmi vzrušující zkušenost. Na delší pobyt ve studiu to vypadá až na březen 2019. (Info: Classic Pop Magazine)

2019-01-25 | Essere Amato

Soundtrack k hororovému krátkometrážnímu filmu od Nathalie Bas-Tzion Beahan, ESSERE AMATO, dnes vychází u Calabasas Records a obsahuje 4 skladby, na kterých se podílel i John Taylor:
1. "Essere Amato Theme" by Lou Rogai
2. "March of the Nuns" by John Taylor featuring David Scott Stone + Paul Beahan
3. "Love Theme" by Lou Rogai
4. "Time Lapse" by John Taylor featuring David Scott Stone + Paul Beahan
5. "Dream Sequence" by John Taylor featuring David Scott Stone + Paul Beahan
6. "Dark Birth" by John Taylor and Lou Rogai featuring David Scott Stone + Paul Beahan

2019-01-09 | Muse nahráli skladbu Duran Duran

Jako součást "Singles series" na Spotify nahráli Muse svou verzi skladby Duran Duran "Hungry Like The Wolf". Rockový titáni tento cover zahráli živě na francouzské hudební show Taratata vloni v září, ale nyní se rozhodli pro nahrání studiové verze pro Spotify ... (Info: kerrang.com)

2019-01-01 | Happy New Year!

Hodně zdraví, štěstí a pohodu se spoustou muziky Duran Duran Vám všem do roku 2019 z celého duranovského srdce přeje Romanduran!
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0031s | ↑↑ Top