Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/


Duran Duran vydají v červenci živák

24.5.2012, Jaromír Koc

Pokud se nechystáte na červnový koncert kapely Duran Duran v Praze, nemusíte zas až tolik smutnit. Aktuální turné této britské legendy si totiž budete moci brzy vychutnat v pohodlí svého domova.

Již 2. července vyjde "Diamond In The Mind", tedy záznam koncertu kapely Duran Duran, který byl pořízen 16. prosince minulého roku v Manchesteru. V plánu je vydání všech dostupných formátů - CD, DVD i Blu-ray. Vizuální verze nabídnou rovněž několik bonusových skladeb a rozsáhlý dokument ze zákulisí celého turné, audio nosič pro změnu pouze výběr toho nejlepšího z koncertu, tedy čtrnáct položek.

Pokud si potrpíte na speciální verze, budete si moci pořídit balíček obsahující Blu-ray, DVD i CD. Ten bude mít rozsáhlejší booklet a luxusnější balení. Nejlépe se budou mít fanoušci v Japonsku. Tam vyjde živák i v kompletu, který bude doplněný o stále aktuální album "All You Need Is Now" a všechny b-strany vydaných singlů z této nahrávky.

Evropský tracklist DVD/Blu-ray bude vypadat takto: Return To Now (Title Sequence), Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Safe (In The Heat Of The Moment), The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, (Reach Up For The) Sunrise, Wild Boys / Relax, Rio, A Diamond In The Mind (Credits). Na CD najdeme tyto písně: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Come Undone, Blame The Machines, The Reflex, Girl Panic!, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, (Reach Up For The) Sunrise, Wild Boys / Relax, Rio.

© 2012 Jaromír Koc - musicserver.cz

© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0032s | ↑↑ Top