Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/


V Británii zakázali nové video Duran Duran

5.11.2007, musicserver.cz

Nové video kapely Duran Duran k písní Falling Down, které můžete zhlédnout i na námi doporučeném linku, vyvolalo ve Velké Británii obrovský poprask. Celá věc došla tak daleko, že klip je od konce minulého týdne dokonce zakázáno vysílat. Britské Radě pro rozhlasové a televizní vysílání se nelíbí, že v klipu hraje blonďatá dívka, která je téměř dokonalou kopií Britney Spears. Právě tato slečna je nedobrovolně odvezena na kliniku, kde se následně snaží zbavit své závislosti na alkoholu a drogách. Po shlédnutí videa rada jednohlasně rozhodla, že klip je příliš kontroverzní a jeho vysílání zakázala. Kapela Duran Duran dle informací mluvčího rozhodnutí rady naprosto nechápe, neb právě tento videoklip považuje za úplně nejlepší, co kdy natočila.

Klip je velmi umělecký a temný, pouze si bere na paškál celou tu komickou záležitost kolem VIP hvězd, které si léčí své závislosti. Není to rozhodně žádný cílený útok, uvedla kapela Duran Duran dále ústy svého mluvčího.

Ať už rada časem svůj názor přehodnotí nebo ne, může si skupina (MySpace.com) určitě gratulovat. Každý rozruch kolem jejich aktuálního singlu a kapely samotné je velmi dobrou reklamou. A tato přichází strategicky jen pár dní před vydáním jejich nové desky Red Carpet Massacre.

© 2007 Musicserver.cz - Musicserver.cz
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0008s | ↑↑ Top