Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/


Duran Duran oslaví novinku na Broadwayi

3.10.2007, Petra Hubáčková

Ikona populární hudby, skupina Duran Duran, se rozhodla oslavit svůj masakr na červeném koberci ve velkém stylu. Přímo na módních přehlídkách. Duran Duran budou kompletním setlistem z nového CD Red Carpet Massacre doprovázet celkem devět přehlídek v Barrymore Theater na Broadway v New Yorku.

Jejich řadovka vychází 12. listopadu a koncerty se mají odehrát v týdnu před termínem vydání. První singl z avizovaného alba se jmenuje Falling Down a autorsky se na něm podílel Justin Timberlake.

Na toto album jsme velice pyšní, říkají muzikanti. A to, že budeme hrát na Boradway je jako splnění našeho snu - mnoho let jsme o tom mluvili, ale až teď je to načasování správné. Za produkcí Red Carpet Massacre stojí hvězdný Timbaland. S Duran Duran dal do kupy dvanáct nových písní.

1. The Valley, 2. Red Carpet Massacre, 3. Nite-Runner (spoluautoři a spoluproducenti Justin Timberlake a Timbaland), 4. Falling Down (spoluautor a spoluproducent Justin Timberlake), 5. Box full o'honey, 6. Skin Divers (spoluautor a spoluproducent Timbaland, který si v písni rovněž zazpívá), 7. Tempted, 8. Tricked Out, 9. Zoom In (spoluautor a spoluproducent Timbaland), 10. She's Too Much, 11. Dirty Great Monster, 12. Last Man Standing

© 2007 Petra Hubáčková - mix.cz
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0034s | ↑↑ Top