Duran Duran Forever · http://www.duranduran.cz/


Duran Duran s Timbalandem a Justinem - výsledek čekejte brzy

18.9.2007, Ladislav Řehounek

Synthipopoví Duran Duran, kteří mimochodem v příštím roce oslaví třicáté výročí od svého založení, dokončili práce na svém novém albu nazvaném Red Carpet Massacre. Jeho vydání je naplánováno na polovinu listopadu, konkrétně pro Česko na 12.

Red Carpet Massacre, při jehož natáčení se parta okolo Simona Le Bona a Nicka Rhodese musela obejít bez kytaristy Andyho Taylora, který se loni na podzim po vzájemných neshodách již podruhé rozhodl pro odchod ze skupiny (poprvé to bylo v roce 1985, načež se vrátil v roce 2001), bude třináctým studiovým albem Duran Duran.

Pro mnohé nečekaným zpestřením je spolupráce s Justinem Timberlakem a Timbalandem. Kromě toho, že hned v několika skladbách včetně titulního singlu Nite Runner, který si můžete poslechnout na MySpace, hostují, se po boku Michaela Pattersona nebo Danji podepsali i na produkci vybraných kousků.

Tracklist: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner (with Justin Timberlake And Timbaland), Falling Down (with Justin Timberlake), Box Full O'Honey, Skin Divers (feat. Timbaland), Tempted, Tricked Out, Zoom In, She's Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing.

© 2007 Ladislav Řehounekz - muzikus.cz
© 1999-2023 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0024s | ↑↑ Top