Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/


Timbalandův masakr v záři reflektorů

19.11.2007, musicserver.cz

Duran Duran udělali skok do neznáma a spojili síly s Timbalandem a jeho bandou, aby zkusili něco nového. Přesně takového, co teď frčí, co je teď módním hitem. Red Carpet Massacre je zlomovým experimentem, kterým si někoho získají, jiné naopak odradí.

8/10

Duran Duran - Red Carpet Massacre

Vydáno: 19.11.2007, Celkový čas: 49:10

Skladby: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner (with Justin Timberlake And Timbaland), Falling Down (with Justin Timberlake), Box Full O'Honey, Skin Divers (feat. Timbaland), Tempted, Tricked Out, Zoom In, She's Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing

Nosič k recenzi poskytlo vydavatelství Sony BMG.

Když jsme informovali o možnosti poslechnout si Red Carpet Massacre, čtenář mekele pod článkem napsal: A jak se praví v Bibli: I přijde den, kdy všichni budeme Timbaland. Přišlo mi to velmi trefné, protože najít nyní desku, v které nemá Timbaland prsty, je téměř případ pro kriminálku. Je prostě všude, pomáhal Nelly Furtado, Björk a nyní i Duran Duran. Je ale pravda, že jejich třináctou desku měl na starost hlavně jeho parťák Danja - najít mezi nimi deset rozdílů je rozhodně vetší rébus než objevit počin bez zásahu tohoto teamu. Je to záludnost. Björk si Timbalanda na placce Volta ohlídala, kdežto Duran Duran mu do toho moc nemluvili. Vzniklo tak album, které přesně zapadá do škatule Timbalandových dítek. Čas kvapně utíká a záhy může přijít moment, kdy se jeho umu přecpeme a rozsvítíme mu červenou stopku. A právě Red Carpet Massacre je možná tou hranou, kde se to bude lámat. Z jejich typického soundu zůstaly jen náznaky, které jsou zabalené do mašinérie, jež kapelu posouvá jinam; je otázka, jestli to skalní fans vezmou. Pokud se ovšem odpoutáte od překvapení, že čistokrevné Duran Duran (MySpace.com) prezentují jen tři skladby - singl Falling Down, ukovaný klenot Box Full O'Honey a propadák Dirty Great Monster - můžete si desku naplno užít. Prvním výstřelem ale měla být skvělá Nite-Runner s Justinem Timberlakem a Timbalandem, protože by lépe navodila atmosféru celé nahrávky, Falling Down je spíš matoucí. Red Carpet Massacre má několik hitovým želízek, vše ale bude záležet na tom, jak nový ohoz přijmou příznivci. A nejen oni. Určitě se najdou tací, kteří již dávno vypsali odměnu za odrovnání Timbalanda, ale ještě, přátelé, není tak zle. Red Carpet Massacre nabízí novou tvář Duran Duran, které není problém podlehnout. Samotnou placku si oblíbite snadno. Zůstává proto dotaz: přijmete je?

© 2007 Musicserver.cz - Musicserver.cz
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0027s | ↑↑ Top