Duran Duran Forever · http://www.duranduran.cz/

2020

2020-03-16 | DD a Giorgio Moroder

„Když vznikla kapela Duran Duran, často jsme hovořili o tom, že náš vysněný producent je Giorgio Moroder. Chvíli to trvalo, ale nakonec spolupracujeme na několika písních na našem novém albu. Je to vzrušující, když skladby znějí, tak jak jsme si představovali ... “ Nick Rhodes - Londýn

2020-03-13 | Info o novém albu

Z interview pre The Times: "Štúdiové sedenia sú dosť vyčerpávajúce ... pracujeme s rovnakým tímom; je to ako keď pracujete na telenovele - hovorí John - spolupracovníci sú veľmi dôležití, v prípade, že chcete tvorivého ducha udržať pri živote." Nick tvrdí, že nový album je viac “ručná práca a bude viac gitarový”. Čo sa týka tém, ktorých sa album č.15 bude dotýkať, John hovorí, že Simon sa inšpiroval„zákutiami dlhodobých vzťahov” ... Tak uvidime, čo nám chlapci pripravia! (Info: facebook.com/duranduran.sk)

2020-03-12 | Wood / Le Bon

Novou skladbu "The Story Of How" dvojice Nick Wood a Simon Le Bon si můžete poslechnout zde.

2020-03-11 | Nové album v září?

Dnes dělal Simon Le Bon rozhovor pro BBC a zároveň propagoval show v Hyde parku naplánovanou na 12. července 2020. Mluvil také o novém albu, které by mohlo vyjít letos v září. Zároveň se zmínil o dlouhém čase stráveném ve studiu, psaní textů, jeho favoritu mezi novými skladbami nebo spolupráci s producentem Giorgio Morodorem #DD15 Info: duranasty.com.

2020-03-09 | Hyde Park 2020

Duran Duran se stanou hlavní hvězdou akce American Express presents BST Hyde Park 2020 a to přesně 21. července 2020. Skupina zde oslaví svých 40 let v hudebním průmyslu. jako speciální hosté se k nim připojí Gwen Stefani a Nile Rodgers & CHIC.
"Dívám se na film Rolling Stones v Hyde Parku v roce '69 a přemýšlím o všech skvělých akcích, které se tam od té doby odehrály. Je opravdu čest přidat do tohoto seznamu jméno Duran Duran a hrát naši hudbu v jednom z největších městských center na světě v BST Hyde Parku. “ říká Simon Le Bon. (Info: duranduran.com)

2020-02-19 | Rock In Rio (Lisabon)

Vypadá to jako potvrzená zpráva. Duran Duran se objeví společně s norským triem A-Ha na Rock in Rio festivalu v Lisabonu v Portugalsku, 27. června 2020.

2020-02-16 | Andy Taylor 59


Andy Taylor 59

2020-02-11 | Nová předělávka písně Save A Prayer

Bob Moses (Jimmy Vallance a Tom Howie) představili jejich nové EP Unplugged. Toto EP je zakončeno předělanou skladbou Duran Duran “Save a Prayer”. Poprvé zahráli Bob Moses svou verzi této skladby ve studiu rádia SiriusXM. Vallance k tomu říká: “Tuhle píseň Duran Duran prostě milujeme a je to zřejmě to nejlepší od Duran Duran. Máme kamráda, který naší verzi poslal přímo členům Duran Duran a já si myslím, že si jí poslechli, ale nic to zatím nepotvrdilo. Možná ale jednoho dne zavolá Simon Le Bon a řekne nám 'Skvělý cover, chlapci.'" Info: miaminewtimes.com.

2020-02-07 | Sommarkväll Med

Duran Duran se po 15 letech vrací se svou živou show do Švédska. 31. května budou součástí festivalu Sommarkväll Med ve Stockholmu. Info: duranduran.com.

2020-01-13 | GQ: James Bond theme

Teď když trpělivě čekáme, abychom zjistili, kdo byl vybrán, aby složil úvodní skladbu k novému filmu o Jamesovi Bondovi No Time To Die, podíváme se zpět na všechny písně z filmů o Bondovi a jednou a navždy se rozhodneme, které jsou nejlepší. Tady jsou všechny 007 skladby seřazené od nejhoršího k nejlepšímu ... a č. 4 je skladba "A View To A Kill" od Duran Duran ... kompletní žebříček najdete na gq-magazine.co.uk.

2020-01-10 | Jelling Musikfestival 2020

Duran Duran jsou jedni z potvrzených hudebních hvězd na hudebním festivalu v Jellingu v Dánsku. Konkrétně to bude 30. května 2020. Pro více informací můžete navštívit stránky festivalu na jellingmusikfestival.dk.

2020-01-03 | Dokument There’s Something You Should Know (Recenze)

"Dobré písně, o tom to bylo,“ říká klávesista Nick Rhodes na začátku dokumentárního filmu Duran Duran z roku 2018: There’s Something You Should Know. Vzhledem k přetrvávající síle největších hitů skupiny je těžké se s ním hádat. Dokument produkovala BBC a film prochází kariérovými vrcholy kapely během pouhých asi 58 minut, i když nejsem si jistý, že by prodloužení délky dokumentu něco změnilo.
"Co jsem chtěl být, když jsem dospěl? Chtěl jsem být zbožňován,“ říká nám na začátku zpěvák Simon LeBon. Jezdí kolem nějakého anglického města - myslím, že je to Birmingham - ve starém sportovním autě. Pokud jste jako dítě nenáviděli Duran Duran, protože to byli dobře vypadající kluci, kteří dostali všechny dívky, mám pro vás špatnou zprávu; stále jsou dobře vypadající kluci, i teď, v 60 letech. Pravděpodobně i stále talentovaní ... celou recenzi najdete v Angličtině na decider.com.

2020-01-01 | Happy New Year!


Happy New Year
© 1999-2020 Romanduran | Duranduran.cz | Facebook | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0023s | ↑↑ Top