Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/

News 2006

2006-12-28

Hlasujte pro videoklip "RIO" v soutěži klipů, které změnily svět! Soutěž pořádá AOL UK a "RIO" se dostalo již do finálové desítky a nyní je na 2. místě se 45proc. hlasů hned za klipem "Scream" od Michaela Jacksona. Hlasovat můžete zde!

2006-12-23

Veselé vánoce, bohatého Ježíška a do nového roku 2007 hodně zdraví, štěstí a pohodu u poslechu hudby Duran duran vám všem přeje DURANDURAN.CZ

2006-12-18

A je to potvrzené!!! První den letních prázdnin se v Londýnské Wembley uskuteční show s názvem "Concert For Diana", na který bude ke koupi přibližně 75 tisíc lístků. "Bude to ten nejkrásnější dárek, který maminka kdy dostala. Chceme se ten den hlavně bavit, mít dobrou náladu a tímto krásným způsobem na ni vzpomenout," uvedli k plánované akci Dianini synové William a Harry.
Účast na koncertě potvrdila taková esa jako Elton John, Joss Stone, Pharrell Williams, Bryan Ferry a též nejoblíbenější kapela Diany, parta Duran Duran. Ohledně účasti Madonny a Kylie Minogue se prozatím spekuluje, své vystoupení v minulých dnech ale potvrdil například i Anglický státní balet, který zatančí na speciální medley komponisty Andrew Lloyd Webbera. Výtěžek z celé akce půjde na konto několika dobročinných organizací. (musicserver.cz)

2006-12-09

DD revival band BOND zahrál živě na koncertě v Janově (ČR) a připravili si pro své fanoušky tento set list:
Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, What Happens Tomorrow, A View To A Kill, Is There Something I Should Know?, Save A Prayer, Union Of The Snake, Notorious, Ordinary World, The Reflex, Serious, Wild Boys, Careless Memories --- New Religion, Girls On Film, Rio --- Notorious --- Friends Of Mine, Wild Boys, Careless Memories, The Chauffeur, Anyone Out There, Beautiful Colours

2006-12-08

DD revival band BOND zahrál živě na koncertě v Libčicích (ČR) a kdo si udělal čas a navštívil tento výborný koncert, mohl slyšet tento set list:
Is There Something I Should Know?, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, What Happens Tomorrow, A View To A Kill, Sunrise, Save A Prayer, Union Of The Snake, Hold Back The Rain, Notorious, All She wants Is, Ordinary World, The Reflex, Serious, Wild Boys, Careless Memories --- New Religion, Friends Of Mine, Girls On Film, Rio --- Ordinary World, New Moon On Monday, Wild Boys, Sunrise

2006-12-08

Warren Cuccurullo slaví 50. narozeniny! Ano, bývalý kytarista Duran Duran slaví velké kulaté jubileum, na které ovšem ani trochu nevypadá. Že by to bylo tím posilováním? :-) Každopádně - všechno nejlepší a pevné zdraví!!!

2006-11-30

Deset let od tragické smrti princezny Diany si připomenou miliony jejích fanoušků z celého světa. A 90 tisíc lidí ve Wembley.
Nový stadion za 757 milionů liber bude otevřen příští rok v květnu, už teď je ale jisté, jaká akce na něm proběhne jako první. Princové Harry a William, synové princezny z Walesu, totiž podle Sunday Mirror pro svou matku připravují velkolepou narozeninovou show. "Princové chtějí zorganizovat obrovský koncert, který nejlépe připomene nejenom smrt jejich matky, ale také oslaví její narozeniny a celý bohulibý život," řekl britským novinám zdroj blízký královské rodině.
Show se uskuteční 1. červencový den, v den jejích narozenin a měsíc před výročím princezniny smrti. Diana tragicky zemřela v 31. září 1997 při autonehodě v Paříži. Stále se však objevují spekulace nad její příčinou, ačkoliv francouzský soud vynesl po dvou letech šetření jasné rozhodnutí: "Byla to nehoda".
"Diana milovala hudbu a často chodila na koncerty. Její synové zdědili tuto vášeň po ní. Chtějí proto uspořádat koncert, na který nikdo nezapomene," řekl mluvčí královské rodiny Paddy Harveson, který odmítl komentovat program, přiznal pouze, že vystoupit by měli všichni, které Diana nejvíce obdivovala.
Je proto pravděpodobné, že 1. července vystoupí Phil Collins, Duran Duran, George Michael či Robbie Williams. Nebude přirozeně chybět ani Sir Elton John. A navíc, na přání obou princů, ještě Madonna, Byonce a Kylie Minogue.
Kromě 90 tisíc lidí na stadionu ve Wembley narozeninový koncert uvidí i miliony diváků po celém světě - v přímém přenosu na televizních obrazovkách. Celý výtěžek z akce půjde na dobročinné účely. (showbizz.centrum.cz)

2006-11-20

Podle neoficiálních informací přímo ze Sony BMG nové album Duran Duran je v edičním plánu vydavatelství prozatím plánováno na duben 2007!!!! (info: Paul80)

2006-11-11

Duran Duran odehráli koncert v Miami v USA na festivalu Bang Music!, kde měli fanoušci možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Serious/Nice, Hold Back The Rain, The Reflex, Ordinary World, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Wild Boys. (Všechny koncerty)

2006-11-09

Duran Duran odehráli koncert v Greenville v USA, kde měli fanoušci možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-11-07

Duran Duran odehráli benefiční koncert v New Yorku v USA, kde měli pozvaní, mezi kterými byli např. Sharon Stone, Sky Nellor, Roberto Cavalli, Kimora Lee Simmons nebo Oksana Baiul, možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, Hold Back The Rain, The Reflex, A View to a Kill, Notorious, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Girls on Film ---- Save a Prayer, Rio. (Všechny koncerty)

2006-11-06

Duran Duran odehráli koncert v Albany v USA, kde měli fanoušci možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Electric Barbarella, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-11-05

Duran Duran mají nový kalendář 2007 a obrázky přední a zadní strany tohoto nového oficiálního kalendáře (ještě s Andy Taylorem) jsou k vidění na dd.com a v jejich obchodě bude brzy ke koupi!

2006-11-04

Duran Duran odehráli koncert v Niagara Falls v USA, kde měli fanoušci možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-11-03

Duran Duran odehráli koncert v Atlantic City v USA, kde měli fanoušci možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, House Of The Rising Sun, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Electric Barbarella, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-11-02

Duran Duran odehráli koncert v Providence v USA, kde měli fanoušci možnost slyšet tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Planet Earth, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-10-29

Duran Duran odehráli koncert v New Orleans v USA na festivalu VooDoo Music Experience. Zde zazněl tento set list obsahující i cover skladby ´House Of The Rising Sun´ od Animals:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, The Reflex, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, House Of The Rising Sun, Rio.
Pěkné fotky jsou na dd.com! ( Všechny koncerty)

2006-10-28

Duran Duran navštívili Warren Easton High School v New Orleans v USA, dnes, den před dalším koncertem. Tato škola byla poničena hurikánem Katrina a za posledních 7 měsíců pomalu zrekonstruována. Již více jak polovina studentů je už zpátky ve školních lavicích a našim chlapcům připravili milé přijetí. Sympatické fotky najdete na dd.com!

2006-10-27

Happy birthday pro Simona LeBona k jeho narozeninám!!!

2006-10-26

Duran Duran odehráli koncert v Chicagu v USA, kde zazněl tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Is There Something I Should Know?, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, Electric Barbarella, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-10-26

Kytarista Dom Brown nahradí Andyho Taylora na všech letos plánovaných koncertech v USA od 26.10. do 6.11. (dd.com) .... 26.10.2006 - Chicago, USA. 29.10.2006 - New Orleans, USA. 2.11.2006 - Providence, USA. 3.11.2006 - Atlantic City, USA. 4.11.2006 - Niagara Falls, USA. .... (Všechny koncerty)

2006-10-25

A je to tady! Andy Taylor končí u Duran Duran. Mně je z toho tak strašně moc smutno, lidičky, proč nás pořád tak zkoušejí těmi svými odchody? Já myslel, že je to až do důchodu .... prostě na pořád:-( .... Andy, za všechno moc děkujeme! (články 1 a 2)

2006-10-22

Duran Duran odehráli koncert v Aténách v Řecku. Na tomto koncertě se opět neobjevil Andy Taylor, proto čtveřici doplnil už nám dobře známý kytarista Dominic Brown. Zazněl tento set list:
Hungry Like The Wolf, Union of the Snake, Serious/Nice, Is There Something I Should Know?, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Rio ---- Girls on Film, Wild Boys. (Všechny koncerty)

2006-10-20

Duran Duran odehráli koncert v Sofii v Bulharsku. Na tomto koncertě se opět neobjevil Andy Taylor, proto čtveřici doplnil kytarista Dominic Brown. Zazněl tento set list:
Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Union of the Snake, Serious/Nice, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Careless Memories, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-10-19

Duran Duran odehráli koncert v Bukurešti v Rumunsku. Na tomto koncertě se už poněkolikáté v řadě neobjevil Andy Taylor, proto čtveřici doplnil opět kytarista Dominic Brown. Zazněl tento set list:
Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Serious/Nice, Union of the Snake, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Sunrise, Careless Memories, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-10-17

Duran Duran odehráli koncert v Bělehradě v Srbsku. Na tomto koncertě se opět neobjevil Andy Taylor, proto čtveřici doplnil kytarista Dominic Brown. Zazněl tento set list:
Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Serious/Nice, Union of the Snake, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, Electric Barbarella, Careless Memories, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-10-15

Duran Duran odehráli koncert v Bratislavě v Expo Aréně. Na tomto koncertě se opět neobjevil Andy Taylor ze zdravotních důvodů, proto čtveřici doplnil kytarista Dominic Brown. Na tomto skvělém koncertě zazněl tento set list:
Hungry like the Wolf, Planet Earth, Serious/Nice, Union of the Snake, Come Undone, What Happens Tomorrow, Hold Back The Rain, Some Like It Hot/My Own Way, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Notorious, (Reach Up for the) Sunrise, Electric Barbarella, Careless Memories, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-10-13

Stále aktualizované informace k bratislavskému koncertu můžete hledat na slovenském fóru nebo na speciální stránce na duranduran.sk, která v součastnosti spolupracuje i s promo agenturou zajišťující koncert na Slovensku, s agenturou XL Promotions.

2006-10-12

Rozhovory s členy Duran Duran otiskly některé slovenské noviny a časopisy. Na dd.sk zveřejnili odkazy na tři články: časopis Týžděň (1, 2), Novy Čas (1, 2) a Markíza (1).

2006-10-04

Aktuální seznam koncertů na říjen a listopad 2006 15.10.2006 - Bratislava, Slovensko. 17.10.2006 - Bělehrad, Srbsko. 19.10.2006 - Bukurešť, Rumunsko. 20.10.2006 - Sofia, Bulharsko. 22.10.2006 - Atény, Řecko. 26.10.2006 - Chicago, USA. 29.10.2006 - New Orleans, USA. 2.11.2006 - Providence, USA. 3.11.2006 - Atlantic City, USA. 4.11.2006 - Niagara Falls, USA. .... více

2006-10-03

Předkapela pro bratislavský koncert Bude slovenská skupina Lavagance, jejichž klip se objevil i na hudební televizní stanici MTV.

2006-10-01

Britská sestava Duran Duran splnila svůj slib a přizvala ke spolupráci amerického zpěváka Justina Timberlakea. A bude z toho společný singl. Zatím sice nevíme, kdy nahrávka vyjde, ani jak se bude jmenovat, víme ale, že ji produkoval Justinův nejbližší spolupracovník Timbaland .... více

2006-09-30

Slovenská revivalová kapela Bond má za sebou další koncert v ČR!!! Tuto sobotu zavítali na Discovery ´80 párty do klubu Anděl v Plzni! Několik fotek najdete na webových stránkách skupiny Bond.
Set list:
Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, What Happens Tomorrow, Is There Something I Should Know?, Save A Prayer, A View To A Kill, Late Bar, Union Of The Snake, Hold Back The Rain, Notorious, All She Wants Is, New Moon On Monday, Wild Boys, Careless Memories --- Ordinary World, Beautiful Colors, Friends Of Mine, Girls On Film, Rio --- Serious, The Reflex --- Anyone Out There

2006-09-24

Duran Duran odehráli koncert ve Varšavě na dostihovém závodišti Sluzewiec v sobotu 23.9.2006. Na tomto koncertě se neobjevil Andy Taylor ze zdravotních důvodů, proto za něj zaskočil (jako už několikrát) Dominic Brown. Pro více jak 100tis. publikum připravili tento set list:
Hungry like the Wolf, Planet Earth, Union of the Snake, Is there Something I Should Know?, Come Undone, What Happens Tomorrow, Sound of Thunder-Hold Back The Rain, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, Save a Prayer, A View to a Kill, Nice, Notorious, (Reach Up for the) Sunrise, Careless Memories, Wild Boys ---- Girls on Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-09-21

Po odřeknutí koncertu DD v Sopotech si přeci jenom DD v Polsku zahrají. Koncert se uskuteční na Sluzewiec Racetrack ve Varšavě a to 23.9. 2006. Jako předkapela se objeví polské skupiny Sistars a Myslovitz.
Tento speciální koncert sponzoruje telekomunikační společnost TP/Neostrada a k lístkům se můžete dostat pouze dvěma způsoby:
1. pro stávající zákazníky TP/Neostrada je možné vyhrát lístky na webových stránkách. 2. noví zákazníci TP/Neostrada získají automaticky 3 lístky . Ještě je tu možnost získání lístků jako registrovaný člen Duran Duran Fan Community! dd.com

2006-09-16

Friends Of Mine 2006 , tedy sraz fanoušků Duran Duran, proběhl letos 16.9. v Malackách (SR) podpořený i koncertem revivalové kapely Bond. Několik fotek z tohoto celkem vydařeného večera najdete na duranduran.sk nebo Gallery Duranforever.com.

2006-09-11

Článek k bratislavskému koncertu uveřejnili na webových stránkách musicserver.cz:
Legendární parta Duran Duran před pár dny oznámila, že nebude dle původního plánu pracovat na nové desce, ale dopřeje si malou pauzu. Než se tak stane, vydá se na turné po východní a střední Evropě.
Jednou ze zastávek jejich turné bude i Bratislava, kde v Expo Aréně Duran Duran zahrají v neděli 15. října. Celý koncert se bude točit kolem jejich poslední řadové desky "Astronaut", která vyšla na podzim roku 2004. Dle dostupných informací dojde kromě osvědčených hitů z dob největší slávy i na naprosté novinky, které členové kapely složili od skončení posledního turné.
Duran Duran za svoji osmadvacetiletou kariéru prodali víc než 70 milionů nosičů a svou fúzí pop music s originální módou a kombinací rockových kytar s nakažlivými melodiemi patří k největším britským hudebním klasikám.

2006-09-07

Duran Duran zahrají živě v Bratislavě 15.10.2006 v Expo Aréně!!! Zde je tisková zpráva k této hodně překvapivé novince:
Nadväzujúc na obrovský úspech už dvojročného celosvetového turné v rokoch 2004/2005, ktoré bolo spojené v promom ich posledného albumu „Astronaut“ (Epic Records), päť pôvodných členov skupiny Duran Duran pred pár dňami oznámilo,že si dajú malú pauzu medzi nahrávaním nového albumu a vydajú sa na turné po Východnej a Strednej Európe, nevynechajúc ani Bratislavu, kde zahrajú 15.10.2006 v Expo Aréne bratislavskej Incheby.
Počas svojej 28 ročnej existencie Duran Duran predali viac ako 70 miliónov albumov. Brilantná fúzia pop music a módou, kombinácia rockových gitár s nákazlivými melódiami, nadčasové songy, ktoré sa vryli do pamäti a okamžite sa stali klasikou, vypredanéštadióny, hystéria fanúšikov prirovnateľná snáď len k „beatlemánii“, to všetko z tejto britskej legendy robí jednu z najúspešnejsích hudobných skupín všetkýchčias. Duran Duran vždy posúvali hranice pop music, trendy skôr určovali, než by ich nasledovali. Zažili mnoho pádov i vzostupov, ale vždy propagovali svoju jasnú víziu a nezameniteľný hudobný rukopis.
Päť zakladajúcichčlenov Duran Duran sa dalo opäť dokopy v roku 2002 po 18 ročnej prestávke, aby spolu nahrali nový album a začali opäť spoločne koncertovať. Od tej dobyžnú jeden úspech za druhým – od prvých priečok v hitparádach, cez live-koncerty po celom svete vypredané doslova za pár minút až po získavanie rôznych ocenení, ako napr. cenu za celoživotné dielo od MTV (USA), cenu od The BPI (British Phonographic Industry) atď.
Fenomenálny úspech im zaručuje zaslúžené miesto na výslní populárnej hudby. Ich meno zdomácnelo vo všetkých kútoch sveta a rešpektujú ho celé generácie poslucháčov. Duran Duran majú za sebou bohatú a pestrú históriu a rovnako vzrušujúcu a dynamickú budúcnosť. 15.októbra 2006 sa bratislavský koncert stane jej súčasťou.

2006-09-01

iTunes Japonsko slaví první výročí své existence a při této příležitosti zveřejnili svoji novinku Simon LeBon a Nick Wood s názvem Nobody Knows.

2006-08-08

Ve virtuálním světe Second Life si Duran Duran zahrají virtuální koncert!!! Jedná se o 3D internetovou hru, do které se zapojilo už více jak 300tis. hráčů po celém světě. (web)

2006-08-04

Dnes Duran Duran odehráli vystoupení v Monaku na plese Červeného kříže pod patronátem prince Alberta. Set list:
Hungry Like the Wolf, Planet Earth, Is There Something I Should Know?, Taste the Summer, Come Undone, The Reflex, Ordinary World, Save a Prayer, Nice, A View to a Kill, Notorious, (Reach Up for the) Sunrise ---- Girls on Film. (Všechny koncerty)

2006-08-01

6 oficiálních remixů skladby Nice si od dnešního dne můžete stáhnout z amerického iTunes:
1. Eric Prydz Mix, 2. Eric Prydz Radio Mix, 3. Eric Prydz Radio Too Mix, 4. Pablo La Rosa Naughty & Nice Mix, 5. Johnson Somerset Atomic Ice Remix, 6. Mike Greig So Nice Mix, 7. Dready Mix

2006-06-01

Nové album DURAN DURAN by se podle informací z italského tisku mělo jmenovat "GLOSS" a vyjde začátkem roku 2007. Už jsou prý známé i dva názvy nových skladeb - Traumatised a Under The Wire. Více najdete v italském článku!

2006-05-25

Několik videoklipů Duran Duran je možné si prohlédnout na webových stránkách youtube.com. Jsou tam uložené jak oficiální klipy, tak i několik nahrávek z koncertů nebo TV apod.

2006-05-11

Bond - Duran duran revival band ze Slovenska má nové webové stránky. Najdete na nich novinky, fotografie, biografii, mp3, .... a mnoho dalšího materiálu od této skvělé kapely od našich sousedů.

2006-04-30

John a Nick byli včera hosty rádio BBC Radio 2, kde prezentovali výběrové album "Only After Dark", na jehož kompilaci se oba podíleli!!!

2006-04-26

Happy birthday pro Rogera Taylora k jeho narozeninám!!!

2006-04-19

Slovenská revivalová kapela Bond má za sebou druhý koncert v ČR!!! Tentokrát zavítali na "Pop-Wave-Dance-80's" párty do klubu "Tradiční kloub" v Sušici! Několik fotek se už objevilo i na našem fóru - zde a zde. Podle ohlasů to byl jeden z nejlepších koncertů poslední doby! Frontman kapely Fumero to na slovenském fóru zhodnotil takto:
Myslím, že v tomto prípade ani netreba vôbec preháňať, pretože sme sa s chalanmi zhodli na tom, že to bol jednoznačne najlepší koncert za posledné "obdobie". Útulný, pekný klub, kde bolo natlačených cca 120-140 ludí, ktorý jednoducho žili hudbou '80. Už tesne pred koncertom sa začali pomali tlačiť pred podiom. Proste atmosféra a publikum bolo perfektné!!!! Boli sme velmi milo prekvapený.
... a ještě set list:
Rose Arcana, A View To A Kill, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, What Happens Tomorrow, Is There Something I Should Know?, Save A Prayer, Sunrise, All She Wants Is, Notorious, Late Bar, Union Of The Snake, Hold Back The Rain, Wild Boys, Careless Memories --- Ordinary World, Girls On Film, Rio, --- Anyone Out There, Skin Trade, Beautiful Colours

2006-04-01

Thank You nejhorší? Po letech se opět "kritici" obuli do alba "Thank You" (1995) a tentokrát ho vyhlásili dokonce jako "nejhorší album všech dob":-(((( Na českém internetu se objevil tento článek:
Skupina Duran Duran byla v průzkumu čtenářů časopisu Q zvolena původcem nejhorší desky všech dob. Může za to kolekce "Thank You". Album z roku 1995 bylo plné coververzí, pilotním singlem se tehdy stala skladba "Perfect Day". Už v době vzniku desku kritika pořádně sejmula, Duran Duran ji dokonce dodnes považují za kariérní sebevraždu. Podobně čtenáři zhodnotili i alba "Primitive Cool" od Micka Jaggera, "Cyberpunk" Billyho Idola a tragický pokus Naomi Campbell na desce "Baby Woman"..... (Články stejného charakteru se objevili i v zahraničí: BBC, DNA World, Newswire, Virgin.net, Digital Spy,...)

2006-03-18

Slovenská revivalová kapela Bond odehrála další koncert v SR!!! Dnes jste je mohli vidět v Medveď Pubu v Devinskej Novej Vsi. Více informací najdete na fóru slovenských stránek dd.sk nebo přímo na stránkách skupiny Bond!

2006-02-19

Několik fotek z koncertu v "Olympijském" Torinu v Itálii si můžete vychutnat na oficiálních stránkách duranduran.com.

2006-02-16

Happy birthday pro Andyho Taylora k jeho narozeninám!!!

2006-02-15

Dnes Duran Duran odehráli koncert na Medals Plaza v Turíně (Itálie) s tímto set listem:
Sunrise, Planet Earth, Hungry like the Wolf, Ordinary World, Nice, Sound of Thunder, Hold Back the Rain, The Reflex, What Happens Tomorrow, Notorious, Girls On Film, Rio. (Všechny koncerty)

2006-02-11

V současnosti pracují Duran Duran na novém albu, které by rádi vydali ještě letos! Několik pěkných fotek ze studia můžete vidět na duranduran.com.

2006-02-01

Dnešním dnem začíná spolupráce těchto stránek s internetovým obchodem s muzikou Audio3.cz! Na naší hlavní stránce najdete několik odkazů na alba Duran Duran, které můžete ihned koupit a tím podpořit i moje stránky! Myslím, že tam najdete jak zajímavé tituly od DD, tak slušné ceny! Mezi zajímavosti bych zařadil např. album Astronaut na 2LP za 513,- Kč nebo nové DVD Ultimate Review za 642,- Kč! Zde si můžete udělat obrázek o celé nabídce Duran Duran v tomto obchodě!

2006-01-28

Slovenská revivalová kapela Bond nám včera zahrála na svém českém koncertě v Libčicích n.Vltavou v K-Klubu (Kulturní dům)!!! Koncert se povedl na jedničku a všem zúčastněným moc děkuji za skvělé zážitky!!! Návštěva předčila všechny moje očekávání - více jak 100 lidí je naprosto úžasné číslo!!!
Jestli vás zajímá co Bondi ten večer zahráli, tak tady máte set list:
Rose Arcana, A View To A Kill, Hungry Like The Wolf, New Moon On Monday, Save A Prayer, The Reflex, Planet Earth, What Happens Tomorrow, Notorious, All She Wants Is, The Chauffeur, Hold Back The Rain, Anyone Out There, Skin Trade, Is There Something I Should Know?, Wild Boys, Careless Memories ---- Girls On Film, Violence Of Summer, Late Bar, Sunrise, Rio ---- Ordinary World, Sunrise ---- kolem čtvré hodiny ráno :-) What Happens Tomorrow, Girls On Film, Sunrise, Secret October.

2006-01-26

V internetovém obchodě Audio3.cz nabízejí ke koupi nové DVD Duran Duran: Ultimate Review, které podle informací ze zmiňovaného obchodu, má vyjít 27.2.2006 u vydavatelství Classic Rock. Odkaz na tento titul a případné objednávky můžete zkusit zde!

2006-01-23

Rozhovor Ferry Corsten s Duran Duran! Není tajemstvím, že se Ferry Corsten pro svůj nový singl "Fire" inspiroval u skupiny Duran Duran. Unitedmusic.cz Vám jako zajímavost přináší krátké video se záznamem rozhovoru právě s Duran Duran. Video vyžaduje Real player.

2006-01-14

Dnes Duran Duran odehráli koncert v Morongo Key Clubu v Cabazonu (USA) s tímto set listem:
Hungry like the Wolf, Planet Earth, Is There Something I Should Know, Sound of Thunder, The Reflex, Ordinary World, Save a Prayer, Sunrise, Notorious, Nice, Girls on Film, A View to a Kill, Wild Boys. (Všechny koncerty)

2006-01-09

23. ledna je datum vydání nám už známého singlu "Fire" od Ferry Corstena, který je vlastně remixem skladby Duran Duran "Serious"! Jednotlivá vydání obsahují např. tyto verze:
Extended Mix, Ron Van Den Beuken Remix, Ferry's Flashover Mix, Dub Mix, Bush II Bush Vocal Mix,.... info

2006-01-01

Happy New Year Hodně zdraví, štěstí a pohodu se spoustou muziky Duran Duran Vám všem do roku 2006 z celého duranovského srdce přeje Romanduran!
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0035s | ↑↑ Top